Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę javascript.

Strona Filharmonia wymaga aby była włączona. Sprawdź tutaj jak się to robi.

ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

tel. +48 58 323 83 58,      

biuro@restauracjafilharmonia.pl

wypożyczalnia sprzętu

sale konferencyjne

Nowoczesne sale konferencyjne w Gdańsku

Z początkiem 2006 roku przekazaliśmy do Państwa dyspozycji jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce – profesjonalne sale konferencyjne w Gdańsku. Idealne na zorganizowanie m.in. zjazdów, sympozjów, seminariów, wystaw, szkoleń, imprez artystycznych i okolicznościowych. Z największym przekonaniem możemy powiedzieć, że nasze sale konferencyjne odpowiadają najwyższym, światowym standardom.

Aby zorganizować profesjonalne spotkanie i tym samym zadbać o pozytywny wizerunek swojej firmy (i dobre relacje z klientami), potrzebna jest profesjonalnie przygotowana sala konferencyjna. Gdańsk to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji połączonej ze zwiedzaniem miasta.

Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, ekskluzywnymi salami o zróżnicowanym charakterze, sprawnym i doświadczonym personelem oraz dostępem do bogatej bazy noclegowej. Wyposażona w profesjonalny sprzęt sala konferencyjna, o bardzo dużej powierzchni, stwarza idealne warunki do komfortowe warunki. Nasze Centrum Konferencyjne może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane Państwa potrzeby.

Wszystkie sale konferencyjne są dokładnie oświetlone światłem dziennym. Wizyta w Restauracji Filharmonia będzie idealnym dopełnieniem ciekawego dnia konferencji. Naszym gościom dajemy możliwość spróbowania przepysznej kuchni fusion z elementami kuchni molekularnej.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych sal konferencyjnych -   zobacz

wstecz »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij